rozkoszne. wegetariańska uczta z polskimi smakami
4 stycznia, 2021 Autor K K 0

Rozkoszne. Wegetariańska uczta z polskimi smakami – smaczne przepisy dla Ciebie!

Nowy Rok to nowe postanowienia. Wielu z nas wraz z nadejściem nowego roku, sporządza listę postanowień, aby żyć lepiej, zdrowiej i przyjemniej. Jednym z najczęstszych postanowień noworocznych jest przejście na dietę wegetariańską lub po prostu zdrowsze odżywianie się. Aby dotrzymać swojego postanowienia należy się do niego dobrze przygotować. Zamów książkę Rozkoszne. Wegetariańska uczta z polskimi smakami, dzięki której pokochasz zdrową, roślinną dietę!

Rozkoszne. Wegetariańska uczta z polskimi smakami – dlaczego warto?

Rozkoszne. Wegetariańska uczta z polskimi smakami nie jest zwyczajną, kolejną książką kucharską. To podróż wśród znanych i lubianych dań, jednak wykonanych inaczej, zdrowiej i bardziej kreatywnie! Wśród przepisów przygotowanych przez Michała Korkosza, autora książki, znajdziesz dobrze znane dania kuchni polskiej, jak np. gołąbki, pierogi, sałatki warzywne, aromatyczne zupy czy pyszne desery. Autor pokazuje, że z podstawowych składników, które znajdziesz w każdym warzywniaku można wyczarować przepyszne i, co najważniejsze, zdrowe dania. W książce znajdują się proste przepisy zarówno na śniadania, lunche, obiady i kolacje, a także przekąski i desery. Dzięki temu szybko i bez żadnych problemów stworzysz menu na cały tydzień, a spełnienie noworocznych postanowień będzie już tylko kwestią czasu 🙂

rozkoszne michał korkosz

Kim jest autor Michał Korkosz?

Michał Korkosz, autor książki Rozkoszne. Wegetariańska uczta z polskimi smakami, to znany i lubiany polski bloger. Na swoim blogu rozkoszny.pl, dzieli się słodkimi przepisami na desery, jak również prostymi daniami wegetariańskimi, które każdy może spokojnie przyrządzić w swojej kuchni!