miód truskawkowy
6 grudnia, 2021 Autor F P 0

Miód truskawkowy – smakowity dodatek dla dziecka i rodzica

Oferowany w naszym sklepie miód truskawkowy, to uwielbiany przez dzieci oraz rodziców produkt, który cechuj się nie tylko niepowtarzalnym smakiem, dzięki dodaniu naturalnego suszu owoców truskawek, ale również orzeźwiającym zapachem oraz szerokimi właściwościami prozdrowotnymi.

miód truskawkowy

Dlaczego jest tak smaczny?

Miód truskawkowy można zakupić w naszym sklepie w trzech gramaturach, 970g, 300g oraz 130g. Wyjątkowe połączenie truskawek oraz miodu rzepakowego nie tylko wybornie smakuje, ale również bardzo dobrze sprawdza się w przypadku przeciwdziałaniu stanom przemęczenie występujących po dużym wysiłku. Nasz produkt dodatkowo wspomaga działania detoksykacyjne w organizmie oraz nie obciąża wątroby, co mogłoby występować przy innych detoksykacyjnych specyfikach. Z kolei truskawki jako świetne źródło witaminy C, sprawdzą się w okresie jesienno — zimowym jako suplement poprawiający odporność organizmu.

miód truskawkowy - właściwości

Jak stosować miód truskawkowy?

Gorąco zachęcamy do jeść nasz miód truskawkowy bezpośrednio ze słoika za pomocą łyżeczki. Gwarantujemy, że podany w takiej formie smakuje najlepiej! Jednak nie musisz ograniczać się do jedzenia samego miodu, równie dobrze sprawdzi się podany na kanapkach, naleśnikach lub jako dodatek do herbaty. W przypadku dodawania miodu do napoju należy pamiętać, że woda nie może być gorąca! Pod wpływem temperatury wytraca się z miodu znaczna część witamin. Dzięki swojemu pięknemu różowemu kolorowi, miód truskawkowy może zachęcić każdego niejadka do spróbowania!